LietuviųDeutschEnglishРусский

Ypatybės

Ypatybės

Hymermobil StarLine –komfortabilus gyvenimas

StarLine sėdėjimo erdvėje patogiai galės atsisėsti iki penkių asmenų. Centrinis prabangus stalas su tikro medžio rėmu yra sukamas 360 laipsnių kampu ir gali būti ištraukiamas tiek į ilgį tiek skersai. Taip kiekvieną kartą galite pasirinkti optimalią poziciją.

 

Hymermobil StarLine – miegojimo komfortas

Puikiai jausitės gulėdami Hymermobil erdvėje – net ir lovoje esančioje virš vairuotojo kabinos.

 

Hymermobil StarLine – vonios komfortas

Didelėje vonioje yra tiek daug vietos bei erdvės privatumui, kiek tik Jūs pageidaujate.

 

Hymermobil StarLine – daiktų sutalpinimas

Rūbų spintos yra beveik nematomos, tačiau į jas praktiškai sutalpinsite bet kokį atostogų garderobą.

 

Hymermobil StarLine – patalpų klimatas

Puiki temperatūra viduje
Puikus šilumos izoliavimas, apgalvotas šildymas ir „kvėpuojančios“ vidinės sienos, kurios kaupia ir šalina drėgmę - Hymermobil StarLight visus metus vyrauja puikus, sveikas klimatas. Nuo šalčio apsaugotos instaliacijos garantuoja jog automobiliu galėsite naudotis ir žiemą.

 

Hymermobil StarLine – vairavimo saugumas

Keliaukite po gera žvaigžde
Su Hymermobil StarLight važiuosite taip saugiai, kaip niekada. Šiame variante sujungti aukšti Hymer ir  Mercedes-Benz saugumo standartai: puikus matomumas ir elektroninės apsaugos sistemos, kurios pagelbės Jums kritinėse situacijose.

 

Hymermobil StarLine – serijos ypatumai

Čia ypatingos detalės integruojamos iškart
Hymermobil StarLine iškeliami standartai visada viršijami, kai kalbama apie techniką ir komfortą. Daug išskirtinų detalių yra dalis serijinio varianto. 2013 metų modelis siūlo Jums tiek daug specialių įrengimų kaip joks kitas iki šiol.

 

Hymermobil StarLine – speciali įranga

Individualiam išskirtinumui
Nuo komfortabilumui iki prabangai skirtų priedų yra siūloma Hymermobil StarLine, kad galėtumėte individualiai įsirengti savo automobilį. Šiuose puslapiuose rasite tik nedidelę dalį – daugiau sužinosite pas savo Hymer-prekybos partnerį.

 

Hymermobil StarLine – vidaus dizainas

Rinkitės pagal savo skonį
Stilingoje Hymermobil StarLine aplinkoje visi dizaino elementai yra vienas su kitu suderinti: nuo baldų paviršių, įrangos ir rankenų iki didelio medžiagų ir kilimų dizainų pasirinkimo.  Kurkite savo asmeninius akcentus!