LietuviųDeutschEnglishРусский

Aprašymas

Aprašymas

Po žvaigžde geriau – pats laikas išbandyti

Patirkite komfortą ir saugumą naujose dimensijose! Hymermobil StarLine pagamintas ant Mercedes-Benz bazės atitinka aukščiausius mobilaus keliavimo reikalavimus. Kaip „B-klasė su žvaigždute“ šis atstovas siūlo Jums gyvenamosios erdvės bei erdvės daiktams susidėti, daugiau nepriklausomybės ir komfortišką važiavimą. O naujame modelyje rasite dar daugiau išskirtinių serijos privalumų.

 

Naktinis apšvietimas su grindų apšvietimu, elektrinis sėdynių aukščio reguliavimas, komfortabilūs kelių-zonų-putų poliuretano čiužiniai ir saugi GFK stogo danga – tai tik keletas aukštos kokybės detalių, kurios priklauso 2013 metų modeliui, kaip pagrindinis įrengimas Hymermobil StarLine. Jie papildo jau esančią įvairiapusišką komforto ir saugumo garantijų paletę, kas šią seriją ir daro išskirtine. Viena žvaigždute geresnis, bet kokiu atveju.

 

Jau vien puikios važiavimo sąlygos su šiuo automobiliu yra įvykis. Ramiai ir kartu galingai įsibėgėja 163 AG turbodyzelinis variklis. Taipgi galima pasirinkti ir galingesnį 190 AG variklį bei Wandler firmos automatiką. Prie aukšto važiavimo komforto aišku prisideda ir galinių ratų varymas. Ši ypatybė daro šį automobilį tinkamą važiuoti į pakilimus ir didelė traukimo jėga yra, net ir kai jis yra pilnai pakrautas. Elektroninės saugos sistemos padės Jums kritinėmis situacijomis suvaldyti stabdžius ir įsibėgėti.

 

Trys puikūs variantai pateikiami Jūsų pasirinkimui, du iš jų su atskiriama vonios patalpa, ypač erdvia L-formos virtuve ir papildomu lanksčiu sėdėjimo suoleliu gyvenamoje patalpoje. Gale galite rinktis iš didelių atskirų lovų su galimybe jas sujungti arba prabangią, iš trijų pusių prieinamą karališką lovą. Papildomai visuose atomobiliuose yra virš vairuotojo kabinos 1,50 metro pločio nuleidžiama lova.

 

Visuose variantuose yra panaudota ir Hymer-PUAL sienų konstrukcija, kuri padeda specialiu būdu optimaliai sujungti šilumos izoliavimą ir sandarumą. Aukštos kokybės langų rėmai ir keleto sluoksnių izoliavimas ties visomis angomis garantuoja, kad niekur nepraeis šaltis. Ant vandeniui nepralaidaus PUAL stogo esantis stiklo pluošto plastmasės junginys tarnauja, kaip papildoma apsauga nuo krušos.

 

Taipgi iš GFK yra ir oro sąlygoms atspari, be medžio esanti apatinė automobilio dalis.  Kartu su aukštos kokybės Styrofoam izoliacija ir sudaromas pagrindas multi-dviguboms šildomoms Hymermobil StarLine grindims. Ši konstrukcijos koncepcija jau pasitvirtino: apsaugotos vandens talpos ir borto instaliacija bei gyvenamosios patalpos baterijos. Šiltas oras iš šildymo įrenginio padeda išlaikyti šią instaliacijos erdvę bei praktiškus stalčius tarp vaikščiojimo ir po juo esančio lygmens neužšalusius. Viduje Jūs galite mėgautis šildomomis grindimis.

 

Atsparumas žiemos šalčiams ir šildymo komfortas šiuose automobiliuose yra aukščiausio lygio. šildymas su daugybe šildymo angų aprūpina visas vidaus patalpas šiluma: nuo šilto oro užuolaidų per prietaisų skydelį iki šildymo kanalų aplink lovas stovinčias gale. Tiek garažas ir maksi-talpa greta vairuotojo durelių yra aprūpinami šiltu oru su 6.000 vatų stiprumo Truma šildymo įranga. Pasirinktinai vietoj serijinio šilto oro sistemos gali būti instaliuojama ALDE karšto vandens šildymo sistema.

 

Kad keliaujant išliktumėte nepriklausomi, erdvūs automobiliai siūlo Jums netik daug vietos Jūsų rūbams ir reikmenims – daug gilių, vėdinamų spintelių viršuje. Taipgi serijinis Jumbo-šaldytuvas su 160 litrų talpa, bei šviežio vandens talpa su 170 litrų ir nuotekų talpa su 140 litrų. Su pasirenkama 100-litrų kuro talpa galite dar labiau praplėsti savo automobilio galimybes.

 

Pasinerkite į pilną atradimų kelionę ir susipažinkite su naujuoju Hymermobil StarLine. Atvirame ir šviesiame viduje su šiltų tonų baldų dekoru „Trentino Birnbaum“ Jūsų laukia jauki aplinka su daug papildomų išskirtinių įrengimų. Nuo patogios sėdėjimo erdvės su 360 laipsnių pasukamu stalu iki apšvietimo, kuriam panaudotos energiją taupančios, modernios LED lemputės – viskas čia įrengta aukščiausiam komfortui. Apie viską pagalvota: radijo ir TV prijungimai, naktinis apšvietimas, skaitymo vietos ir dar daugiau.