LietuviųDeutschEnglishРусский

Ypatybės

Ypatybės

Hymermobil StarLight – komfortabilus gyvenimas

Nesvarbu ar tai bus L-formos ar priešais išdėstyti suoleliai: sėdėjimo erdvėje Hymermobil StarLight puikiai galės įsitaisyti keturi asmenys.  Centrinis prabangus stalas su tikro medžio rėmu yra sukamas 360 laipsnių kampu  ir gali būti ištrauktas tiek į ilgį tiek skersai. Taip kiekvieną kartą galite pasirinkti optimalią poziciją.

Hymermobil StarLight – miegojimo komfortas

Esant tiek daug erdvės bei judėjimo laisvės gulėsite kaip kunigaikščiai, ir tai galioja netik karališko dydžio lovai. 

 

Hymermobil StarLight – vonios komfortas

Su dideliu, atskiriamu dušu turėsite daug erdvės vonioje - modeliuose StarLight 585 ir 595.

 

Hymermobil StarLight – daiktų sutalpinimas

Kiekvienas variantas turi savo erdvių daiktams susidėti koncepciją. Taip kiekviena vieta išnaudojama optimaliai.

 

Hymermobil StarLight – patalpų klimatas

Visur šilta
Puikus šilumos izoliavimas, apgalvotas šildymas ir „kvėpuojančios“ vidinės sienos, kurios kaupia ir šalina drėgmę - Hymermobil StarLight visus metus vyrauja puikus, sveikas klimatas. Nuo šalčio apsaugotos instaliacijos garantuoja jog automobiliu galėsite naudotis ir žiemą.

 

Hymermobil StarLight – vairavimo saugumas

Keliaukite po gera žvaigžde
Su Hymermobil StarLight važiuosite taip saugiai, kaip niekada. Šiame variante sujungti aukšti Hymer ir  Mercedes-Benz saugumo standartai: puikus matomumas ir elektroninės apsaugos sistemos, kurios pagelbės Jums kritinėse situacijose.

Saugią kelionę garantuoja vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, antibuksavimo reguliavimo programa (ASR), elektroninė stabilumo palaikymo programa (ESP), optimalus svorio paskirstymas, elektroninis stabdžių jėgos paskirstymas (EBV), stabdymo asistento sistema (BAS) ir t.t.

 

Hymermobil StarLight – serijos ypatumai

Išskirtinumas paprastai
Nepaisant savo mažo svorio jau ir serijinis Hymermobil StarLight variantas turi daug specialių įrengimų. Čia jausite didžiausią komfortą, nes būsite apsupti aukščiausios kokybės technikos. Viskas taip, kaip ir priklausytų transporto priemonei su žvaigždute.

 

Hymermobil StarLight – speciali įranga

Norai, kurie gali išsipildyti
Žvaigždžių valanda vietoj jų lietaus: su Hymermobil StarLight lengvai galite išpildyti savo norus ir įsirengti jį kaip pageidaujate.

 

Hymermobil StarLight – vidaus dizainas

Pasirinkite – puikiam vaizdui
Nesvarbu ar pasirinksite StarLight 575 su šviesiu „Umbria Select“- dekoru ar šiltesnių tonų dekorą „Trentino Birnbaum“ esantį StarLight 585 ir 595: rasite didelį medžiagų pasirinkimą bei platų kilimų dizainų pasirinkimą ir galėsite viską įsirengti pagal savo pageidaujamą stilių.