LietuviųDeutschEnglishРусский

Aprašymas

Aprašymas

Tiesiog mėgaukitės – viena žvaigždute daugiau

Daugiau komforto, daugiau erdvės, daugiau saugumo: Hymermobil StarLight pagamintas ant Mercedes-Benz bazės sujungia šiuos kriterijus. Šioje naujoje, išskirtinėje modelių linijoje nebuvo taupoma dėl nieko – išskyrus svorį. Patirkite lengvas keliones su „B-klase su žvaigždute“, kuris paprastai išlieka lengvesnis nei 3,5 tonos.

 

Hymermobil StarLight
Hymermobil StarLight
Hymermobil StarLight
 

Dėka Hymer lengvos konstrukcijos ir puikiai izoliuotų GFK grindų sujungti priešingus dalykus yra įmanoma.  Tai puikus erdvės pasiūlymas ir serijinis įrengimas su daugybe privalumų bei stebinančiai mažas svoris.  Hymermobil StarLight, tai automobilis su kurio atsiradimu ir jo išskirtiniu profiliu atrandamos naujos laisvės.

 

Važiuokite kaip paprastu automobiliu, be jokių apribojimų dėl svorio, joks kitas šios klasės automobilis Jums to nepasiūlys. 163 AG Mercedes-Benz turbodyzelinis variklis yra pakankamai galingas riedėti gatvėmis – tvirtas, patikimas ir tylus. Jei reikia dar daugiau dinamikos galimas variklis su 190 AG bei Wandler firmos automatika. Prie aukšto važiavimo komforto aišku prisideda ir galinių ratų varymas. Ši ypatybė daro šį automobilį tinkamą važiuoti į pakilimus ir didele traukimo jėga, net ir kai yra pilnai pakrautas. Elektroninės saugos sistemos padės Jums kritinėmis situacijomis suvaldyti stabdžius ir įsibėgėti.

 

Važiuodami su StarLight būsite nepriklausomi nuo sustojimų apsirūpinti, net ir važiuodami ilgus atstumus. Energiją taupanti LED technika ir didelės talpos: 170 litrų šviežiam vandeniui ir 140 litrų nuotekoms, bei pasirenkama kuro talpa 100-litrų.  Taipgi ir Jūsų aprangai ir kelionei reikalingiems įrankiams čia yra pakankamai vietos – ypač daug erdvės yra vėdinamose viršutinėse spintelėse. Pasirenkamas Jumbo šaldytuvas su 160 litrų talpa padės Jums apsirūpinti maistu daugeliui kelionės dienų.

 

Trijuose skirtinguose Hymermobil StarLight  yra atitinkamai miegojimo ir sėdėjimo vietos keturiems asmenims. Ypač išsiskiria modelis 575 su priešais stovinčiais sėdėjimo suoleliais, karališka prabangia lova ir šiltų tonų baldų dekoru „Trentino Birnbaum“. Variantai 585 ir 595 su klasikiniu L-formos suoleliu leidžia gale rinktis iš dviejų atskirų lovų arba vienos dvigulės lovos. Virš vairuotojo kabinos visuose automobiliuose yra 1,50 metro pločio, žemai nuleidžiama, tvirta lova. 

 

Visose lovose yra aukštos kokybės kelių-zonų-putų poliuretano čiužiniai – tai viena iš išskirtinių įrengimo detalių, kuri jau yra Hymermobil StarLight serijinėse versijose. Kitas pavyzdys gali būti sukamas prabangus stalas su tikro medžio rėmu, naktinis apšvietimas, skaitymo vietos gyvenimo ir miego srityse, bei galimas radijo ir TV pajungimas. Tokios detalės prisideda prie aukšto komforto standarto išlaikymo šiuose modeliuose.

 

Puikus gyvenimo komfortas prasideda jaukiu erdvės klimatu. Čia yra 6.000 vatų stiprumo Truma firmos šildymas su daugybe šildymo angų - aprūpina visas vidaus patalpas šiluma: nuo šilto oro užuolaidų per prietaisų skydelį iki šildymo kanalų aplink lovas stovinčias gale. Pasirinktinai vietoj serijinio šilto oro sistemos gali būti instaliuojama ALDE karšto vandens šildymo sistema. Ypatinga, Hymer-PUAL sienų konstrukcija ir aukštos kokybės langų rėmai garantuoja aukščiausios klasės šilumos izoliaciją be jokio vėjo ar šaltų vietų. „Kvėpuojančios“ vidaus sienos reguliuoja oro drėgmę. Taigi tiek vasarą tiek žiemą Jūsų kelioniniame automobilyje vyraus puikus klimatas.

 

Šiltai apsaugoti yra ir vandens talpos ir visa borto instaliacija. Jie izoliuoti nuo žiemos šalčių ir yra po šildomomis grindimis. Po apačia yra GFK grindys kurios atsparios oro sąlygoms, druskoms arba