LietuviųDeutschEnglishРусский

Ypatybės

Hymermobil B-klasė – komfortabilus gyvenimas

Dar niekada nebuvo tiek daug gyvenimo koncepcijų pasirinkimų, kaip iš B klasės automobiliai. Greta klasikinio poilsio kambario dalies su L-formos suoleliu yra variantų ir su didžiuliu sėdėjimo išdėstymo variantu gale (B 534), erdvia salono sėdėjimo vieta (B 544) arba priešais vienas kitą išdėstomais suoleliais (B 598). Pabandykite atsisėsti – Jums tikrai patiks.

 

Hymermobil B-klasė – miegojimo komfortas

Visos lovos yra labai erdvios, galima patogiai atsisėsti, lengva išlipti ir įlipti.

 

Hymermobil B-klasė – vonios komfortas

Galite atskirti vonios patalpą nuo gyvenamosios patalpos arba vonią/tualetą ir dušą atskirai uždaryti – čia įmanoma viskas.

 

Hymermobil B-klasė – patalpų klimatas

Jauskitės puikiai kiekvienu metų laiku
Puiki šilumos izoliacija, šildomos grindys ir „kvėpuojančios“ vidinės sienos, kurios kaupia ir šalina drėgmę – Hypermobil B-klasės automobilyje visus metus vyrauja puikus, sveikas klimatas. Išorinės talpos ir instaliacijos apsaugotos nuo šalčio todėl joms nieko nenutiks net ir žiemą.

 

Hymermobil B-klasė – vairavimo saugumas

Bet kuriuo metu viskas lengvai valdoma
Vairuodami Hypermobil B-klasės automobilį Jūs esate tokie saugūs kaip niekada. Šis automobilis sujungia Hymer vairavimo saugumo standartus su moderniomis elektroninėmis saugumo sistemomis. Dėka šių pagalbinių priemonių ir puikaus matomumo vairuotojo kabinoje visuomet valdysite padėtį – net ir kritinėmis situacijomis. Saugią kelionę garantuoja vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, antibuksavimo reguliavimo programa (ASR), antiblokavimo sistema (ABS), elektroninė stabilumo palaikymo programa (ESP), Traction Plus, Hill Holder ir t.t.

 

Hymermobil B-Klasse – serijos ypatumai

Tradiciškai vienu žingsniu priekyje.
Jau daugiau kaip 30 metų Hypermobil B-klasės automobiliai iškelia vis naujus kriterijus įrengimų komfortui. Puiki tradicija, kurios laikomasi ir kuriant šių metų modelį: daugybė aukštos kokybės ir ypatingų privalumų plačioje serijinėje gamyboje.

 

Hymermobil B-klasė – specialus įrengimas

Dar labiau individualiai klasei
Ar norėtumėte savo B-klasės automobilį patobulinti važiavimo arba komforto srityse? Jūsų Hymer pardavimo partneris mielai Jus informuos apie visus galimus papildomus įrengimus, kad būtų sukomplektuotas Jūsų svajonių automobilis.

 

Hymermobil B-Klasse – vidaus dizainas

Jūsų kelias iki svajonių aplinkos
Derinkite serijinių baldų dekorą „Marasca Select“ pasirinktinai su vienu iš dešimt aukštos kokybės medžiagų dizainų. Arba pasirinkite kitą stilių „Umbria Select“. Taip savo B-klasės Hypermobil suteiksite aplinką ir stilių, kokį tik norite.