LietuviųDeutschEnglishРусский

Aprašymas

Aprašymas

Kriterijus mobiliam keliavimui

Įlipate, jaučiatės puikiai ir nebūtina nieko atsisakyti: visa tai patirkite su šiuo atostogų automobiliu, kuris tiesiog įkūnija šį jausmą, kaip joks kitas. Jau daugiau kaip tris dešimtmečius B-klasės Hymermobil yra vienas iš mėgstamiausių ir daugiausiai parduodamas kelioninis automobilis Europoje, kuris nustato komforto standartus ir puikiausios kokybės kriterijus.

 

Visos lovos yra su aukštos kokybės keleto-zonų-putų poliuretano čiužiniais, kurie optimaliai prisitaiko prie kūno formos ir todėl ant jų gulima ypač patogiai. Čiužiniai priklauso serijinei versijai kaip ir puikų vėdinimą garantuojančios medinės lovos grotelės. Tokioje lovoje Jūs neprakaituosite, taipgi nebus nemalonių kvapų ir viršuje esančiose spintelėse, kadangi jos nuolat vėdinamos.

 

Puikiam klimatui B-klasės automobiliuose padeda išlikti ir kvėpuojančios vidaus sienos iš faneros. Jos yra Hymer-PUAL sienos konstrukcijos užpildymo putomis technologijos dalis, kuri visame pasaulyje vieninteliu specialiu būdu sujungia izoliaciją, stabilumą ir aukščiausią šilumos izoliacijos sistemą. Hymer automobilyje nėra jokių šaltį praleidžiančių plyšių. Tai greta PUAL konstrukcijos užtikrina dvigubi aliuminio rėmuose esantys langai, bei aukštos kokybės izoliacija ties durimis ir angomis į lauką.

 

Taigi maloni šiluma visame automobilyje yra savaime suprantamas dalykas. 6.000 vatų stiprumo Truma firmos šildymas su daugybe šildymo angų aprūpina visas vidaus patalpas šiluma: nuo šilto oro užuolaidų per prietaisų skydelį iki šildymo kanalų aplink lovas stovinčias gale. Taipgi ir garažas ir užšaldymo talpa prie sėdynių yra šildomi, kaip ir multi-dvigubos grindys. Ši erdvė tarnauja netik kaip komfortabilus grindų šildymas, bet ir kaip nuo šalčio apsaugota erdvė skirta laikyti vandens talpas ir visas instaliacijos detales. Šios apšildomos erdvės gali būti naudojamos ir daiktams susidėti.  Pasirinktinai vietoj serijinės šilto oro sistemos gali būti instaliuojama ALDE karšto vandens šildymo sistema.

 

Po izoliuotomis ir šildomomis multi-dvigubomis grindimis yra patvarios GFK grindys kurios patikimai saugo Jūsų automobilį nuo oro sąlygų, druskų ir akmenukų. Grindys yra integruotos į specialią AL-KO konstrukciją. Su vieno rato prikabinimu, plačia vėže ties galine ašimi ir optimizuotu svorio paskirstymu, ši rėmo konstrukcija prisideda prie puikaus B-klasės važiavimo teikiamo komforto.

 

130 AG turbodyzelinis variklis su 6 pavarų dėže taupo kurą, tačiau nesumažina įpurškimo jėgos. Taigi su savo Hymermobil lengvai įveiksite ir stačius kalnus. Tokiais ir kitais sudėtingais atvejais galite pasitikėti ir automobilyje sumontuotomis saugos sistemomis, nuo ESP iki važiavimo kalnais asistento. Primename, kad ir kalbant apie saugumą Jums nereikės nieko atsisakyti. Taigi pats laikas lipti ir visa tai patirti…