LietuviųDeutschEnglishРусский

Ypatybės

Ypatybės

Hymermobil B-klasė SL – komfortabilus gyvenimas

Patogesnė ir erdvesnė sėdėjimo zona negali būti: ypač ilgas L-formos suolelis su minkštomis dalimis garantuoja puikų atsipalaidavimą. Prabangų didelį stalą su tikro medžio rėmu galėsite pagal poreikius padidinti, į ilgį arba skersai pastumti arba apsukti 360 laipsnių kampu. 

Hymermobil B- klasė SL – vonios komfortas

Dušo durys iš tikro stiklo, keramikos WC ir tiek daug vietos – šiuose vonios kambariuose jausitės kaip namuose. 

 

Hymermobil B-klasė SL – patalpų klimatas

Jaukumo salelė
Visada kada keliaujate su savo Hymermobil B-klasės SL jame visus metus bus jaukus ir sveikas klimatas. Tai garantuoja puikus šilumos izoliavimas, komfortabiliai reguliuojamas vandens šildymas su grindų šiluma bei „kvėpuojančios“ vidaus sienos, kurios kaupia ir šalina drėgmę.

 

Hymermobil B-klasė SL – vairavimo saugumas

Klasiškas eismo dalyvis
Nesvarbu ar tai dvi ar trys ašys su Hypermobil B-klasės SL būsite saugūs. Ši serija dar labiau praplečia aukštus saugumo standartus žinomus iš B-klasės ir turi papildomų privalumų: puikus matomumas ir valdomumas dėka modernios elektroninės saugos sistemos.

 

Hymermobil B-klasė SL – serijos ypatumai

Privaloma prabanga
Tas, kas keliauja su Hymermobil B-klasės SL, jaučiasi taip lyg keliautų su laineriu. Čia visa prabanga pateikiama jau serijiniame variante, be jokių kompromisų. Svarbiausius įrengimus pamatysite apžvalgoje. Pabandykite – pas savo Hymer-pardavimo partnerį.

 

Hymermobil B-klasė SL – specialus įrengimas

Individualūs priedai
Net ir pati geriausia serijinė įranga gali būti papildoma, kad viskas būtų labiau individualu ir atitiktų Jūsų komforto pageidavimus. Čia galite pasirinkti papildomus įrengimus, kurie galimi Jūsų Hypermobil B-klasės SL. Jūsų Hymer-pardavimo partneris mielai Jus pakonsultuos.

 

Hymermobil B-klasė SL – vidaus dizainas

Jūsų stilius, Jūsų pasirinkimas
Hymerboli B-klasės SL aplinka yra prabangi ir harmoniška. Individualiam įrengimui galite rinktis iš aukštos kokybės bei plačios paletės medžiagų ir kilimų. Galite sukurti savo pačių akcentus!