LietuviųDeutschEnglishРусский

Miegas

Schlafen mit Komfort - Exsis-i
Schlafen mit Komfort - Exsis-i
Schlafen mit Komfort - Exsis-i
 

Patogumas Jūsų nugarai – čia privaloma programa: tiek lova esanti virš vairuotojo kabinos tiek ir lovos esančios gale yra su kelių-zonų-putų poliuretano čiužiniais. Aukštos kokybės minkštos dalys skirtos atskirų lovų sujungimui bei sėdėjimo erdvė esanti Exsis-i 644 taipgi yra labai gerai pritaikytos Jūsų nugarai.

Maksimali judėjimo laisvė galima netik dėl 1,40 metrų plačios karališkos lovos esančios Exsis-i 698 gale. Atskiras 80 centimetrų lovas esančias Exsis-i 578, 674 ir 678 panaudojant serijinę minkštą dalį galima papildomai praplatinti. Du žmonės tilps į lovą esančią virš vairuotojo kabinos. 1,50 metro pločio erdvę galima nuleisti – pasirinktinai rankomis arba elektroniniu būdu. Lengvai užlipsite ir turėsite daug erdvės!

 

Miegojimo vietose taipgi yra pasirūpinta Jūsų komfortu. Dėka daug vietų skirtų daiktams pasidėti, bei abiejose pusėse esančiu apšvietimu lengvai prie lovos rasite savo akinius, knygas ir gėrimus. Šviežiu oru, kuris reikalingas geram miegui pasirūpinama per atidaromą langą ir ventiliaciją gale, užtamsinimo ir žaliuzės nuo musių yra integruotos į stoge esančią ventiliacijos angą, taip išlieka ir didelė erdvė miegojimo srityje.

 

FAKTAI:

  • Nuleidžiama tvirta ir lengvai pasiekiama: 1,50 metrų pločio lova virš vairuotojo kabinos su didele miegojimui skirta erdve ir daug vietos
  • Pasirinkite kurioje pusėje miegosite: apšvietimas abiejose lovos pusėse
  • Daugiau erdvės dėka instaliacijos viename lygyje: ventiliacijos anga stoge su integruotomis žaliuzėmis
  • Atskiros lovos gale su stabiliais laipteliais, aukštos kokybės viskozės-bambuko-užvalkalais ir sujungimo minkštąja dalimi skirta praplėsti miegojimo erdvę.