LietuviųDeutschEnglishРусский

Mėgaukis

Erfrischen mit Ideen - Exsis-i
Erfrischen mit Ideen - Exsis-i
Erfrischen mit Ideen - Exsis-i
 

Taipgi ir virtuvėje Exsis-i garantuoja puikų komfortą dėka optimaliai išnaudotos erdvės. Virtuvės menininkai galės čia kuo puikiausiai kurti naujus patiekalus. Greta 3-skylių viryklės su prijungta kriaukle gali būti pasirinktinai derinamas Jumbo-šaldytuvas (150 litrų talpos) su atskiru šaldikliu arba TEC-Tower su kombinacija šaldytuvas-šaldiklis ir orkaitė. Stiklinis viršus virš viryklės ir kriauklės viduryje yra atskirtas ir gali būti panaudojamas daiktams padėti. Esant reikalui galima virtuvės darbo vietą praplėsti. Patirkite patys: maisto patiekimas ir paruošimas taps tikru džiaugsmu.

 

Viskas, ko Jums reikia, galėsite susidėti talpiose virtuvės spintelėse. Atsargas kelionei patogiai sudėsite į gilias viršuje esančias spinteles po kriaukle. Indai, įrankiai ir kiti maisto produktai gali būti sudedami į didelius stalčius į spintą. Siekdami viską optimaliai sudėlioti, pasirinkite gerą stalčiukų išdėstymą.

 

Dirbant virtuvėje puikų apšvietimą garantuoja LED lemputės integruotos virš darbo vietos ir didelis virtuvės langas, kuris apsaugomas žaliuzėmis ir esant reikalui gali būti užtamsintas.

 

FAKTAI:

  • Patogus darbo aukštis: serijinis 105-litrų-šaldytuvas
  • Esant reikalui galima padidinti: aukštos kokybės darbo vietą
  • Susitvarkykite kaip namuose: 90 centimetrų pločio, lengvai paskirstomi stalčiai
  • Komfortabilus darbas: platus virtuvės stalviršis Exsis-i su daug vietos, galėsite lengvai judėti bei lengvai pasieksite visus aparatus.
Erfrischen mit Ideen - Exsis-i
Erfrischen mit Ideen - Exsis-i