LietuviųDeutschEnglishРусский

Gyvenimas

Wohnen mit Stil - Exsis-i
Wohnen mit Stil - Exsis-i
Wohnen mit Stil - Exsis-i
 

Išorėje siauras, viduje erdvus ir komfortabilus. Įėjus į erdvų vidų bus sunku patikėti, koks siauras yra šis automobilis išorėje. Aplink didelį, ištraukiamą stalą yra trys besisukančios sėdėjimo vietos vairuotojo kabinoje bei dviguba sėdėjimo vieta su integruotu 3-taškų-diržu.

 

Vieta patogioje sėdėjimo erdvėje Exsis-i yra netik didelė bet ir įvairiapusiška. Klasikiniame variante yra iki penkių vietų su L-formos suoleliu. Atlenkiama sėdėjimo vieta su minkštąja dalimi prie įėjimo modeliuose Exsis-i 614, 674, 678 ir 698 garantuoja ir lengvą praėjimą. Exsis-i 644, kuriame yra plati sėdėjimo erdvė ras vietos net šeši asmenys.

 

Exsis-i išskirtinė gyvenimo aplinka yra daugiau nei klausimas dėl dydžio. Aukštos kokybės minkštieji baldai ir parinkti, patrauklūs medžiagų dizainai prisideda prie prabangaus baldų dekoro iš Trentino kriaušės t.y. pasirinktinai galimas Umbria Select, stilingos užuolaidos ir kokybiškos detalės, kaip spintelės esančios viršuje aukštos kokybės medžio optikos spintelės. Taipgi apsauga nuo musių ant durų bei užtamsinimo užuolaida vairuotojo kabinoje yra serijinio modelio dalis. Pasirinktinai galimas variantas su elektroninėmis žaliuzėmis ant galinio langelio.

 

Gyvenamojoje erdvėje šviesu yra dėka didelių, dvigubų liukų su LED apšvietimu ir izoliuotu langu. Kartu su šildymo sistema net ir žiemą sukuriama jauki patalpos atmosfera.

 

FAKTAI:

  • Puikus komfortas – iki penkių asmenų: sėdėjimo erdvė naujame Exsis-i
  • Plati priešais esanti erdvė Exsis-i 644 sutalpins net šešis asmenis
  • Paprastas judėjimas gyvenamoje erdvėje: aukštos kokybės atlenkiama sėdėjimo vieta su minkšta detale (Exsis-i 614, 674, 678 ir 698)
  • Gyvenamosios patalpos dizaino ir su ypač plačiomis atramomis rankoms: besisukiojančios sėdynės
  • Tiesiai ir skersai ištraukiamas: didelis ir erdvus stalas sėdėjimo erdvėje
  • Šviesu ir erdvu: atviras vidus naujajame Exsis-i su dideliais langais ir pereinančiu, taupiu LED apšvietimu