LietuviųDeutschEnglishРусский

Aprašymas

Aprašymas

Naujas lengvumas – su 3-tonų-klase

Lankstumas ir komfortas yra neatsiejama mobilaus keliavimo dalis. Hymer Exsis-i sujungia abu šiuos kriterijus į vieną elegantišką formą. Siauri automobiliai paruošti važiavimui sveria žymiai mažiau nei tris tonas. Exsis-i pirmasis automobilis tarp integruotų kelioninių automobilių.

 

Nepaisant didelės, komfortabilios konstrukcijos ir patogaus stovėjimo aukščio – 1,98 metrų viduje Hymer Exsis-i išorėje yra tik 2,77 metrų aukščio, o jo plotis 2,22 metro. Šie kompaktiški išmatavimai ir optimalus ratų išdėstymas garantuoja puikų manevravimą. Tačiau netik puikus važiavimas primena paprastą lengvąjį automobilį, bet ir jo svorio klasė.

 

Visos septynios konstrukcijos – tuščios sveria mažiau nei tris tonas – įskaitant serijinį įrengimą. Nuo 2.610 kilogramų Exsis-i 504 iki parengto važiuoti varianto Exsis-i 698 su 2.950 kilogramų. Net ir automobiliui esant pilnam (4 asmenys) ir su papildoma įranga galite į jį dar daug ką pakrauti bei garažo talpoje patalpinti iki 250 kilogramų svorio, neperžengiant 3,5 tonų bendro svorio. Taip išvengsite apribojimų kelių eisme, kurie galioja viršijus šią ribą ir taip nebus ribojamas Jūsų judėjimas.

 

Hymer Exsis-i taipgi neribojamas Jūsų mobilumas, kurį įtakoti gali oro sąlygos. Jo konstrukcija pritaikyta žiemos sąlygoms su putomis sutvirtintomis PUAL-sienomis, putomis užpildytomis GFK grindimis bei nuo šilumos izoliuotomis, šildomomis instaliacijos linijų sritimis, šviežio vandens ir nuotekų talpomis – šis automobilis tampa visus metus tinkamu automobiliu savo klasėje. Dėka optimizuoto šilumos paskirstymo visuomet savo kelioniniame automobilyje turėsite vienodą, jaukų patalpos klimatą ir išvengsite nereikalingo energijos netekimo. Taipgi efektyvus ir taupus yra jaukus vidaus apšvietimas, kuris įrengtas modernios LED technikos pagrindu.

 

Aukštos kokybės Exsis-i gyvenamoji aplinka turi didelę salono sėdėjimo erdvę, kuri priklausomai nuo versijos gali talpinti iki šešių asmenų. Išskyrus Exsis-i 644 sėdėjimo erdvę, visur kitur sėdėjimo vietos yra aplink didelį, ištraukiamą stalą, su sukiojamomis sėdynėmis ir patogiu L-formos suoleliu. Papildoma aukštos kokybės sėdėjimo vieta daugelyje modelių yra minkšto paviršiaus atlenkiama sėdėjimo vieta prie įėjimo durų, kuri kai yra užlenkta netrukdo praeiti į vairuotojo kabiną.

Gale galite pasirinkti iš ilgų atskirų lovų, dvigubos lovos arba prabangios karališkos lovos Exsis-i 698. Visuose variantuose yra 1,50 metro lova virš vairuotojo kabinos.

Kiti modeliai yra Exsis-i 614 su labai plačia lova ir Exsisi 678 su viengulėmis lovomis ir labai komfortabilia vonia. Variantai Exsis-i 504 iki 674 turi Vario – puikią vonią, kurią „pasukus sieną“ galima iš vonios/WC paversti į dušą. Saugiam vandens tekėjimui, jei automobilis yra šiek tiek pakrypęs, kiekvienas dušas turi dvi tekėjimo linijas.

Tokios aukštos kokybės detalės yra būdingos Hymer Exsis-i. Įsitikinkite patys – atraskite naują lengvumą!

 

Naujasis HYMER Exsis-i savo svoriu apibrėžia naują klasę – žymiai lengvesni už 3 tonas, naujiena tokių automobilių srityje. Svorio tema yra svarbi netik dėl vairuotojo pažymėjimo, tačiau ir dėl daugelio kitų aspektų.