LietuviųDeutschEnglishРусский

Aprašymas

Aprašymas

Išskirtinumas šventės proga

50 metų Hymer kelioniniams automobiliams – tai penki dešimtmečiai kokybės, išradimų ir ištikimų klientų. Tai pakankama priežastis jubiliejaus proga atsidėkoti išleidžiant dvi ypatingas modelių eiles. Išskirtinės specialios versijos Hymer Van Premium 50 ir Hymer Exsis-i Premium 50 pasiūlys Jums daug papildomų naujovių, kurios puikiai pateikiamos už patrauklią kainą.

 

Kai 1961 metais Erwin Hymer sukūrė pirmąjį kelioninį automobilį ir jį sukonstravo, niekas negalėjo numatyti, kokia sėkminga bus ši istorija. Ištikrųjų karavanas ant Borgward-važiuoklės buvo vienu žingsniu priekyje savo laikui. Po Borgward konkurso tais metais jis užtruko visą dešimtmetį, kol ant Mercedes-važiuoklės buvo sukurtas jo pasekėjas – pirmasis Hymermobil.

 

70-ųjų viduryje pradėta serijinė gamyba, po kurios sekė pilnai integruoto kelioninio automobilio kūrimas. Jau 1978 Hymer savo klientams pateikė daugiau nei 1.000 automobilių. 1981 pradėtas gaminti B-klasės Hymermobil, kuris su parduotais daugiau nei 50.000 egzempliorių Europoje iki šiandien yra sėkmingiausias kelioninis automobilis ir daugeliui stovyklautojų yra kaip standartas mobiliam keliavimui.

 

Aš visada gaminau tai, ko pageidavo klientai“ – sako Erwin Hymer. Daugelis jo išradimų, tokių kaip besisukančios dyrus, rato dėžė – šaldytuvas, lova virš vairuotojo kabinos, PUAL Sienos konstrukcija arba dvigubos šildomos grindys įtakojo visą kemperių rinką. Iki šiandien Hymer visame pasaulyje jau pardavė beveik 150.000 kelioninių automobilių: nuo stovyklautojų autobusiuko iki kompaktiško ir Alkoven modelių iki didelio pasirinkimo iš dalies ir pilnai integruotų, kurie įtakoja ir ateinančias modelių kartas.

 

Išskirtiniai jubiliejaus modeliai Hymer Van Premium 50 ir Hymer Exsis-i Premium 50 kartu yra ir sėkmingos tradicijos simboliai penkiasdešimties metų darbo firmos Hymer. Taigi Jūs tęsite šią pilną tradicijų kelionę su naujais, savitais akcentais.