LietuviųDeutschEnglishРусский

Ypatybės

Ypatybės

HYMER Tramp Premium 50 – komfortabilus gyvenimas

Modernus gyvenimas su HYMER Tramp Premium 50 patiriant įvairius pojūčius. Tas, kas pirmą kartą užeina stebisi maloniu šviesumu vidaus patalpoje.

HYMER Tramp Premium 50 – miegojimo komfortas

Miegojimo erdvė yra HYMER Tramp Premium 50 gale ir yra labai erdvi.  Tiek daug judėjimo laisvės ir komforto Jus nustebins. 

HYMER Tramp Premium 50 – vonios ir virtuvės komfortas

Wie im Wohn- und Schlafbereich besticht der HYMER Tramp Premium 50 auch in den Nassbereichen durch sein modernes, hochwertiges Erscheinungsbild. Nicht minder elegant ist hier die Raumaufteilung.

Tiek gyvenamoje tiek miegojimo srityje pasižymi HYMER Tramp Premium 50 kaip ir vonios srityje savo moderniu, aukštos kokybės vaizdu. Ne mažiau elegantiškas yra ir patalpų padalijimas.

HYMER Tramp Premium 50 – daiktų sutalpinimas

Išorinis grožis ir vidinės vertybės - HYMER Tramp Premium 50 suderinta viskas. Čia rasite daug vietos lagaminams, rūbams ir daiktams, kurie talpinami elegantiškose spintelėse ir stalčiuose.

HYMER Tramp Premium 50 – serijos ypatumai

Jubiliejaus proga dovanos – serija – atnaujintas specialus įrengimas. Serijinis įrengimas negadina savo vardo - HYMER Tramp Premium 50. Daug išskirtinių ypatumų rasite jubiliejinėje versijoje – kiekviena maža detalė – mažas ačiū mūsų klientams.