LietuviųDeutschEnglishРусский

Ypatybės

Ypatybės

Hymer Tramp CL – komfortabilus gyvenimas

Tramp CL sėdėjimo erdvė siūlo Jums daug galimybių priklausomai nuo Jūsų poreikių. Mažasis valgomasis arba L-formos suolelis, prailginamas, nuleidžiamas arba judinamas stalas, platus arba ypač platus priešais esantis suolelis – bei vairuoto kabinos sėdynės atitinka gyvenamosios patalpos koncepciją. Patogiai čia gali jausti net šeši asmenys.

Hymer Tramp CL – vonios komfortas

Vonia pilnai atskirta nuo gyvenamosios patalpos arba vonia/WC ir dušas uždaromi atskirai – čia įmanoma viskas.

Hymer Tramp CL – daiktų sutalpinimas

Visos rūbų spintos ir daiktų sudėjimo stalčiai yra lengvai prieinami ir pritaikyti tam tikrai funkcijai.

Hymer Tramp CL – patalpų klimatas

Jaukumas visose lygiuose
Puikus šilumos izoliavimas, gerai apgalvota šildymo sistema ir „kvėpuojančios“ sienos, kurios kaupia ir šalina drėgmę- Hymer Tramp CL visus metus vyrauja jaukus, sveikas klimatas. Nuo šalčio apsaugotos instaliacijos padaro šią transporto priemonę tinkamą vairuoti žiemą.

Hymer Tramp CL – vairavimo saugumas

Protingi padėjėjai kelionėje
Aukštam komfortui vairuojant Hymer Tramp CL yra skirta ir apsaugos įranga, dėl puikaus matomumo vairuotojo kabinoje ir elektroninių saugumo sistemų visada išliksite padėties šeimininku – net ir kritinėse situacijose.

Saugią kelionę garantuoja vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, antibuksavimo reguliavimo programa (ASR), elektroninė stabilumo palaikymo programa (ESP), Traction Plus, Hill Holder, anti blokavimo sistema (ABS) ir t.t.

Hymer Tramp CL – serijos ypatumai

Tiesiog kitaip – tiesiog geriau
Lygiai toks pat kaip ir plati erdvė yra ir Hymer Tramp CL įrengimas. Daug papildomų dalykų yra pateikiami serijiniame variante nuo konstrukcijos iki aukštos kokybės detalių naudojamų vidaus įrengime. Pajauskite skirtumą – apsilankykite pas savo Hymer pardavimų partnerį.

Hymer Tramp CL – speciali įranga

Papildomas komfortas Jūsų pageidavimu
Jūs pageidaujate dar daugiau komforto savo Tramp CL? Jūsų Hymer pardavimų partneris mielai Jus informuos apie visus galimus papildomus įrengimus, kurių pagalba galėsite individualiai pagerinti bei įrengti savo transporto priemonę.

Hymer Tramp CL – vidaus dizainas

Jauskitės puikiai viską įsiruošę pagal savo skonį
Suteikite savo Tramp CL savo pačių dizainą: galite rinktis iš devynių, modernių medžiagų dizainų. Vairuotojo kabinai ir gyvenamajai patalpai Jūsų pageidavimu Jums bus pasiūlomas dviejų variantų kilimų dizainas. Jūsų Hymer prekybos partneris originalius medžiagų pavyzdžius turi vietoje.