LietuviųDeutschEnglishРусский

Aprašymas

Aprašymas

Sportiškas palydovas

Judėti ir būti laisviems, tai turbūt ir yra pagrindinė mintis iš kurios ir kilos stovyklavimas. Naujas kompaktiškas Hymer sujungia privalumus  - kaip keleivinis-krovinis autobusiukas sujungiamas su dalinai integruoto automobilio komfortu ir erdve, kad būtų galima išpildyti Jūsų norą laisvai judėti. 

 

HYMER Compact
HYMER Compact
HYMER Compact
 

Keleivinių-krovinių autobusiukų mėgėjai lyginant juos su tikrais kelioniniais automobiliais vertina jų manevravimo galimybes. Dėl dvigubo panaudojimo, kaip ir dėl to jog tai yra paprastas automobilis, būsite lakstus ir galėsite spontaniškai nuspręsti, ką veiksite toliau. Toks automobilis turi tik vieną trūkumą: tai ne gyvenamasis automobilis, tai išplėstas transporteris, todėl jame trūksta kai kurių dalykų, kurie dalinai integruotą automobilį daro tokiu komfortabiliu, kaip pvz.: gyvenimo jausmas ir geresnė izoliacija.

 

Kaip tikras Hymer naujasis Compact modelis visa tai ir turi: Jūs vairuojate dalinai integruotą automobilį su izoliuota konstrukcija ir GFK galu ir neprivalote nieko atsisakyti, kas krovininį-keleivinį automobilį daro tokį praktišką – nuo didelio bagažinės dangčio iki mieste važinėti tinkamo dydžio.

 

Tai išskirtinis erdvės pojūtis, kuris Hymer Compact skiria nuo perdaryto transporterio. Tiesiog čia daugiau erdvės gyvenimui ir daugiau erdvės viskam susidėti. Vien jau didelė erdvė virš vairuotojo sėdynės daro įspūdį. Krovininiam-keleiviniam transportui pritaikyta vairuotojo kabina suteiks galimybę laisvai atsistoti, kai tuo tarpu priekinės sėdynes yra ir gyvenamosios patalpos dalis. Dar vienas privalumas iš anksto, kaip gyvenamojo automobilio konstrukcijos yra didesnės spintelės virš virtuvės ir sėdėjimo erdvės daiktams susidėti, bei virš galinės lovos dešinėje ir kairėje. Lova yra su aukštos kokybės putų poliuretano čiužiniu padėtu ant tvirtų grotelių, lova yra sulenkiama, taip kad būtų išlaikomas tokiai transporto priemonei būdingas praėjimas.

Dėka aukštos rūbų spintos su stalčiais galėsite lengvai sutalpinti savo rūbus.

 

Daugiau vietos vonios srityje taipogi yra svarbus komfortabilumo kriterijus kurį pavyko įgyvendinti su Hymer Compact. Palyginus erdvi ir kartu kompaktiška vonia leis Jums rūpintis savo kūnu be to čia turėsite daugiau judėjimo laisvės. Virtuvėje yra didelė kriauklė, vietoj paprastos viryklės/kriauklės kombinacijos su atlenkiamu vandens kranu, bei šaldytuvas su 104 litrų talpa bei dideliu šaldikliu taipgi priskiriami standartinei Hymer Compact versijai.

 

Taipgi ir sėdėjimo patogumas esantis Compact variante, kai nesilaikoma tradicijos kuo labiau sumažinti įrengimus, išskiria jį iš keleivinių-krovininių autobusiukų. Mažąjame Hymer yra integruotas stalas su pasukama plokšte, kas suteikia ir keleiviui galimybę sėdėti prie stalo. Taigi keleivio sėdynės su tokia pačia optika kaip ir gyvenamoji patalpa, bei reguliuojamu aukščiu nėra specialūs įrengimai, jie priklauso serijinei koncepcijai, kuriai bendrai keliami aukšti reikalavimai.

 

Hymer Compact esantis „panoramos“ stogas suteikia naujų perspektyvų. Du langai gale dešinėje ir kairėje leidžia patekti šviesai į šį daugiafunkcinį automobilį, o paprastos durys su elektriniais laipteliais leis lengvai patekti ir išeiti iš jo, kai nebereikia stumdyti durų. Šiluma ir jaukumu pasirūpins šis sprendimas – Styrofoam izoliacija ir GFK dvigubos grindys – kas suteiks Compact daugiau sandarumo esant šalčiui ar karščiui, nei kad turėjo jo pirmtakas iš skardos.

Kitos praktiškos savybės – dujų talpa - 2 x 11 kg dujų talpoms ir serijinis paruošimas pajungti radiją ir TV – visa tai rodo, kaip gerai buvo apgalvota Hymer Compact koncepcija. Taigi vidus beveik pilnai įruoštas su LED energiją taupančiomis lemputėmis ir yra daug lizdų skirtų 3x230 voltų kaip ir 2x12 voltų aparatams. Dėka GFK galo, didelio bagažinės dangčio ir patogaus pakrovimo bei lakuoto priekinio spoilerio Compact variantas atrodo puikiai. Ant kelioninių-krovinių automobilių dažnai nebūnančios apsaugos nuo purvo ant galinės ašies užtikrina, kad viskas atrodytų puikiai net po ilgos kelionės.